Poddasze ma na pewno swój urok i przypadnie maluchowi do gustu, ale trzeba wiedzieć jak je odpowiednio zaaranżować. Spady dachu i z reguły większa przestrzeń to idealne miejsce do zabawy dla dzieci. Przy odrobinie chęci, możemy urządzić wyogodny i ładny pokój dla dziecka dla poddaszu.

Skośne ściany ograniczają wybór mebli. Meble nie mogą być zbyt wysokie, dlatego dobrym rozwiązaniem będzie ustawienie niskich stolików, a także papierowych pudeł lub plastikowych skrzynek na zabawki. Małe dziecko nie wymaga dużej przestrzeni, ale maluchy szybko rosną i zmieniają swoje wymagania.

Dlatego należy mieć to na uwadze przy aranżacji poddasza i wyborze mebli. Przy skośnych ścianach można ustawić niższe komody i zrezygnować z wysokiej szafy. Komody z pojemnymi szufladami pomieszczą ubrania, a także inne rzeczy.

W pobliżu okna powinno stanąć biurko wraz z regulowanym fotelem. Na środku pokoju, przy jednej z normalnych ścian, ustawmy łóżko. Ustawienie łóżka przy prostej ścianie uchroni dziecko od uderzenia w śkośny spad przy gwałtownym podnoszeniu się.

largest manufacturer of home appliances in europe krzesła do salonu